Dalmacija

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Pri hľadaní vhodného partnera pre tvorbu designu a stránok pre e-shop mi bola priateľmi odporučená pani Opálená. Jej profesionalita, ochota popasovať sa s mojimi požiadavkami a v neposlednom rade aj plnenie termínov ma presvedčili, že pre ďalšiu spoluprácu som si vybral toho správneho odborníka. Nie vždy totiž stretnete človeka, ktorý je schopný vytvoriť z Vašej predstavy produkt, ktorý sa bude páčiť tak vám ako nositeľovi myšlienky, ako aj Vašim zákazníkom, ktorí sú cieľovou skupinou. Design obalu oslovuje naše zrakové centrum a produkt ukrytý vo vnútri naše chuťové a čuchové zmysly. Mojim produktom je výnimočný extra panenský olivový olej z Dalmácie, ktorý Vás po ochutnaní očarí. Ale ako sa k nemu dostať bez zaujímavého obalu a loga na ňom?  Ja osobne som presvedčený, že som našiel správnu kombináciu úžasného extra panenského olivového oleja z Dalmácie a designu, ktorí Vás pritiahne. Je totiž rovnako výnimočný a kvalitný ako produkt ktorý ukrýva.
Prajem ešte veľa úspechov a nepochybne aj veľa spokojných zákazníkov.

Darujme.sk

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Radka nám pomáha s prípravou grafických vizuálov pre darcovský systém DARUJME.sk. Naša spolupráca začala pri jednorazovom zhodnotení nášho roku 2019, ale výsledok sa nám tak páčil, že sme sa rozhodli osloviť ju na dlhodobú spoluprácu hlavne pri tvorbe komunikačných výstupov na sociálne siete. Veľmi oceňujem, že sa vie naladiť na naše potreby a presne vystihnúť náš zámer. Radka má zmysel pre detail a viem, že sa môžem spoľahnúť, že všetko bude dotiahnuté aj bez zdĺhavého pripomienkovania. Spolupráca s Radkou je veľmi profesionálna, promptná a vždy sa potešíme, keď od nej dostaneme mail s novým návrhom.

Zuzana Behríková

Manažérka DARUJME.sk

OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Milá Radka, 
osloviť  Vás na spoluprácu s nami bolo vynikajúce rozhodnutie a každým dňom, či vypracovaným zadaním nás v tom utvrdzujete! Dovolíme si tvrdiť, že spolupráca s Vami je prvotriedna a je pre našu spoločnosť prínosom. Cit pre detail, rýchla adaptácia firemného dizajn manuálu, časová precíznosť, ústretovosť, flexibilita a ochota sú len zlomok toho, čo všetko pri spolupráci s Vami zažívame. Tešíme sa na ďalšie spoločné zadania a prajeme množstvo spokojných klientov, minimálne tak ako je naša spoločnosť. 

OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Oddelenie marketingu

Miert - advokát

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Chcem sa Vám poďakovať za perfektnú komunikáciu a spoluprácu s akou sa aspoň ja osobne, stretávam len málokedy. Mrzí ma len to, že som na Vás nenatrafil už pred rokom, kedy som všetky grafické veci riešil s kamarátom, ktorý to robil tzv. na kolene...
S Vašou prácou som viac ako spokojný a určite Vás budem doporučovať každému svojmu klientovi, ak bude mať záujem o profi grafika.

JUDr. Miroslav Miert

advokát

PENAM Slovakia | VITACELIA

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Pre náš bezlepkový rad výrobkov Vitacelia sme zvolili hravú a farebnú komunikáciu, ktorá dokáže zákazníkov upútať na prvý pohľad a odlíšiť sa tak jednoznačne od konkurenčných výrobkov. Radku sme požiadali o spoluprácu, nakoľko našim cieľom bolo využívať kreatívne prvky, ktoré komunikáciu oživia a vedeli sme, podľa prác, ktoré Radka pripravovala pre iné spoločnosti, že je pre nás tým správnym človekom. Nielen že využíva svoje vlastné kreatívne nápady, ktoré našim vizuálom dodávajú vtip a hravosť, ale svoje vizuály pripravuje veľmi flexibilne a oceňujeme i jej rady pri zadávaní grafiky z našej strany. Pre našu spoločnosť je spolupráca s ňou jednoznačne prínos.

Mgr. Katarína Sonlajtnerová

Produktový manažér PENAM - VITACELIA

PPC Insulators | dodávateľ elektro porcelánových izolátorov

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Spoločnosť PPC Insulators sa venuje v komunikácii výlučne sfére B2B. Keďže sa jedná o priemyselné odvetvie, zdalo by sa, že len veľmi ťažko možno vniesť do vizuálnej prezentácie niečo svieže či originálne.
Radke sa to však podarilo a za to jej patrí moja úprimná vďaka a obdiv. Jej vizuály využívame v marketingovej komunikácii po celom svete a nová kolekcia obrazov určených na interné účely, spríjemní pracovné priestory závodov na Slovensku, v Nemecku, vo Francúzsku a zrejme aj v Brazílii.

Profesionálnosť v grafickej tvorbe, porozumenie potrieb klienta, oko pre detail a vysoké estetické cítenie, to všetko pre nás predstavuje partnera a dodávateľa, akého presne potrebujeme.
Radka je výnimočná nielen vo svojej kreativite, ale i v spoľahlivosti pri napĺňaní zadaní, dodržiavaní termínov a precíznosti, s akou prácu odovzdáva.
Jej príjemný, priateľský prístup považujem taktiež za mimoriadny bonus, ktorý dnes naozaj nie je bežný.Som veľmi vďačná, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu.

Prajem Radke veľa zdaru, zaujímavých projektov a spokojnosti v pracovnom i v súkromnom živote.

Jana Strihová |  liečivá energia

Sylvia Škerlancová - PPC Insulators
Milá Radka,
je tu už pol roka, čo ste mi dokončili moju novú webovú stránku.  Keď ste mi po prvý krát navrhli dať mojej stránke nové šaty, priznávam, nepokladala som to najprv za dôležité.  No časom sa mi v hlave táto potreba začala často v mojej mysli ozývať. Som veľmi rada, že som nakoniec tento hlas poslúchla. Už počas realizácie som pociťovala radosť z Vašich nápadov a návrhov.  Prešlo pol roka a ja sa stále teším z novej stránky. Vždy, keď ju otvorím, cítim radosť, že toto som ja. Ďakujem.

CarBax | autokozmetika a umývacie linky

Denisa Lorincová - Car Bax
Sme veľmi radi, že sme si pre dizajn firemných katalógov a ostatných offline materiálov vybrali na grafické práce práve Radku. Vo firme si potrpíme na každý jeden detail a vytváranie nových dizajnových prvkov, ktoré korešpondujú s dizajnmauálom a Radka ich vždy navrhne presne podľa našich predstáv. Výsledné dizajny sa nesú v jednotnom a veľmi modernom duchu.

Radku si veľmi vážim pre jej ochotu, rýchlosť, precíznosť a kreativitu, čo sú vlastnosti, ktoré dnes vôbec nie sú samozrejmosťou. Preto by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie. Spoluprácou samozrejme pokračujeme naďalej a ja sa už veľmi teším na všetky nové dizajny.

POZNANIE | román pre ženy

Romana Bojdová
Odkladal som si tento email trochu na neskôr, pretože som tak trochu pozoroval reakcie ľudí na obal knižky, ktorú ste mi urobili. A výsledok je veľmi pozitívny. Každý je z obalu unesený. Dokonca aj Panta Rhei si objednali knihy oveľa viac od nováčika, ako sú zvyknutý. A to len preto, že ich upútal obal knihy za čo Vám nesmierne ďakujem.

Na výstave v Inchebe si jedna pani kúpila knihu a povedala mi pri platení, že si ju kupuje len kôli obalu. Tak ju upútal. Ďalšia sa ma pýtala kto mi robil obal, pretože je nádherný. Takže ako vidíte robíte úžasné veci a je veľmi krásne ak ľudia robia to čo ich baví. Pretože výsledok je potom takýto očarujúci.

Ešte raz Vám Radka veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov v ďalšej tvorbe.

Norbert Valakovič

autor knihy | www.greatgallery.sk

LUXURY FORCE | komfortná preprava osôb

Romana Bojdová
Rád by som vyjadril veľké poďakovanie Radke Opálenej za všetko čo spravila pre mňa a moju spoločnosť LUXURY FORCE. Od prvého stretnutia až po dnes dokazuje svojou profesionalitou a promtnosťou, že na trhu nemá konkurenciu. Neviem ako presne by som opísal tak skvelú, výbornú a vysoko profesionálnu prácu RENDY design. Stačilo dať podnet a na počkanie som mal výsledok.Doterajšia skúsenosť je viac ako výborná a ako sa hovorí ... klobúk dolu 🥇 Ako majiteľ spoločnosti som maximálne spokojný absolútne zo všetkým čo ste pre mňa vytvorila. Veľké ĎAKUJEM. Držím palce a prajem všetko dobré. 

Creart Production | drumpoint Slovakia

Romana Bojdová
Spolupráca s Radkou je profesionálna a napriek tomu veľmi priateľská. Moje predstavy sa snaží kreatívne zhmotniť tak, aby výstupy boli estetické a zároveň funkčné. Nikdy ma nepresviedča, naopak, sa ma ako zadávateľa snaží naviesť na správnu cestu a ukázať mi rôzne možnosti spracovania, čo si veľmi vážim a oceňujem. Ak by som si mala znovu vybrať grafické štúdio, ktoré sa bude starať o naše vizuály, vyberiem si opäť rendy.sk

Mgr. Romana Bojdová

Organizátorka | www.drumpoint.sk | www.creartproduction.sk

YOKLA s.r.o. | Výroba a predaj nábytku

Spolupráca s Radkou je pre našu spoločnosť veľkým prínosom. Pripravila pre nás materiály, s ktorými sme veľmi spokojní. Navrhla pre nás množstvo vizuálov do časopisov, letáky, bannery, vonkajšiu vizibilitu a v neposlednom rade vytvorila prehľadný layout pre náš katalóg, s ktorým máme každoročne veľké úspechy na výstavách na  Slovensku i v zahraničí. Má skvelý vkus a cítenie pre krásu, dizajn a  farby. Ochotne poradí a usmerní nás tak pri schvaľovaní konečných vizuálov. V neposlednom rade je to veľmi príjemný človek, s ktorým je radosť spolupracovať. Teším sa už na tvorbu ďalšieho katalógu.

Ing. Martina Czuczorová

Marketing and Sales dpt. | www.yokla.sk

Studio IQ | Zdravie ľuďom

Za posledných 20 rokov som mal možnosť spolupracovať s desiatkami ľudí a to v rôznych oblastiach.Vo veľkej väčšine sa žiaľ stretávam s priemernou úrovňou spolupráce, prístupu, zodpovednosti a hlavne požadovaného výsledku. V tomto smere Radka patrí do mojej skupinky TOP ľudí, od ktorých dostávam ďaleko viac ako očakávam. Jej profesionálny prístup spojený s priateľskosťou a navyše jej prehľad v oblasti jej profesie vytvárajú doslova chuť na ďalšiu a ďalšiu spoluprácu. Som toho názoru, že na dosiahnutie tých najlepších výsledkov je nevyhnutné spolupracovať s najlepšími a Radka toto jednoznačne spĺňa. Dokáže sa úplne zžiť s mojimi požiadavkami a veľmi často sa stáva, že skôr, ako stihnem kompletne vysloviť svoje predstavy, mám pred sebou hotový návrh, ktorý ma vždy dokáže prekvapiť a to je fantastické. Touto cestou sa chcem Radke veľmi pekne poďakovať za to, že môžem patriť medzi jej klientov a kamarátov.

PlasticPortál.eu | Portál pre plastikársky priemysel

Hneď po založení firmy sme hľadali grafika, ktorý by dokázal Plastic Portálu vdýchnuť život. Radku nám odporučil náš programátor. Navrhla nám výstižné, jednoduché a nadčasové logo.  Zvolila farebnosť , vytvorila vizitky, CI a firemné prezentačné materiály.  Portálu sa venuje od jeho zrodu – poradila nám prehľadnú štruktúru, navrhla zobrazovanie jednotlivých podstránok a pomohla nám aj pri tvorbe bannerovej reklamy pre našich zákazníkov. Je samozrejmosťou,  že doteraz spolupracujeme a  akékoľvek grafické zmeny na portáli s ňou vždy konzultujeme. Máme radosť so spolupráce, ktorá je pre nás prínosom. Radka je vždy ochotná a  rýchla. Nikdy nám nepovie nie.

Ing. Eva Ďurčovičová

majiteľka | www.plasticportal.eu

RAVITA s.r.o.

Je pre nás vždy veľkým potešením, ak medzi množstvom priemerných a všedných výtvarníkov či grafikov, nájdeme výnimočného, nápaditého a ochotného dizajnéra, ktorý nám úspešne pomáha spoločne vykračovať na ceste za úspechom medzi spotrebiteľmi. Radka srdečne Vám ďakujeme za úspešnú spoluprácu a ochotu.

Mária Slezáková

marketingové oddelenie | www.ravita.sk

EURO-VAT, spol. s r.o

Milá Radka, napísanie referencie je pre mňa zložitá úloha. Môj slovník je podľa môjho názoru slabý na to, aby som jasne vyjadrila to, čo si myslím o Tvojej tvorbe a hlavne ostatným - najmä Tvojim potenciálnym klientom - vyzdvihla Tvoje pozitíva. Pokúsim sa však o to: Naša dlhoročná spolupráca priniesla na svet množstvo úžasných vecí. To, čo si na Tebe vážim, je Tvoj postoj k zadaniu - ideš do hĺbky, neostaneš pod povrchom. To, čo na Tebe obdivujem, je Tvoje čarovanie s farbami. To, čo sa mi na Tebe páči, je Tvoje neustále zdokonaľovanie sa. Myslím, že nestarneš, pretože Tvoja práca Ťa udržuje v kondícii. Želám Ti len takých klientov, ktorí vedia, čo chcú. Len dúfam, že ich nebude veľa :-), aby si mala ešte čas aj na spoluprácu so mnou, lebo s Tebou stále rátam ;-).

Ing. Ela Hmeľarová

marketingový manažér | www.eurovat.sk

CENTRO Nitra | Obchodné centrum

Takmer dvojročnu spoluprácu s Radkou Opálenou môžem zhrnúť slovami, ktore jej prácu pre mňa vystihujú, a to profesionalita, nadčasovosť, kreativita a pedantnosť. Ja sama si potrpím na detaily, preto si vážim prácu ľudí, ktorí majú dobré nápady a vedia ich dotiahnuť do konca na  sto percent. Presne takto pracuje Radka. Ďalšou pre mňa subjektívnou výhodou je že sme na rovnakej vlnovej dĺžke, čo v praxi znamená, že po odoslaní zadania s témou kampane sa väčšinou zhodneme na prvom, niekedy druhom navrhovanom grafickom riešení. Samozrejme nechýbajú diskusie o  drobnostiach ale podstatnú myšlienku kampane a očakávania sa podarí vystihnúť hneď v prvom kole. Budem velmi rada keď sa mi naskytne aj v  budúcnosti priležitosť s Radkou spolupracovať, pretože patrí do vzácnej skupiny nadaných, šikovných a spoľahlivých mladých ľudí.

Ing. Simona Užovičová

marketingový koordinátor

PREFERT - OSIVÁ s.r.o.

K spolupráci s Radkou Rondovou sme prišli na odporúčanie. Práce na katalógoch sme vždy riešili externe. Grafik, s ktorým sme komunikovali už časovo nestíhal skĺbiť svoje aktivity s našimi, preto nám odporučil Radku. Hneď vniesla do nášho katalógu nový život, kreativitu a nápadité riešenia. Spojenie ženského jemnocitu, výtvarné vnímanie sveta a perfektné ovládanie grafiky, na nás zapôsobili natoľko, že v poradí ďalší produktový katalóg sme tiež zverili do jej rúk. V súčasnosti uvažujeme o rozšírení našej spolupráce aj na ďalšie grafické práce. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Igor Guttman

obchodný referent | PREFERT - OSIVÁ s.r.o.

Štúdijné centrum BASIC - Bratislava

So slečnou Rondovou spolupracujeme už viac ako rok. Jej služby sme sa rozhodli prvýkrát využiť pri úprave našich propagačných materiálov a príprave letákov pre tlač. Jej prácu sme ocenili aj pri výrobe diplomov pre našich zamestnancov. Nakoľko sme boli s jej prácou spokojní rozhodli sme sa ju osloviť aj pre naše budúce projekty. Veľmi úspešná bola spolupráca pri vytvorení webovej stránky našej spoločnosti. Jej návrh oslovil aj našich českých partnerov, ktorí sa rozhodli na jeho základe zmeniť design svojho webu. Prácu slečny Rondovej charakterizuje veľká zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a kreatívne nápady. Snaží sa vychádzať klientovi v ústrety. Veríme, že naša spolupráca bude pokračovať v obojstrannej spokojnosti.

Eva Eršeková

riaditeľka | Štúdijné centrum BASIC - Bratislava